Meist

Divero Ehitus OÜ põhitegevuseks on erinevate puitmajade müük ja püstitus.

Tootevalikusse kuuluvad:  AIAMAJAD, GRILLMAJAD, SAUNAD, KUURID, LASTEMAJAD jne.

 

FREESPRUSSMAJAD toodetakse seinapaksusega 28, 40, 44, 58, 70, ja 92 mm. Freesprussmaja on komplektne toode. Komplekt sisaldab kõiki maja püstitamiseks vajalike detaile: alusraam, põrandatalad, põrandalaud, tapitud seinadetailid, katusetalad, katuselaudis, uksed-aknad, liistud ja katuse räästaliistud.

Maju valmistatakse ka eriprojektide alusel, arvestades kliendi soovidega. 

 

GRILLMAJAD toodetakse männipuidust, kasuliku pinnaga vastavalt 6 ruutmeetrit kuuekandiline ning 9,5 ja 14 ruutmeetrit kaheksakandiline. Kuueruutmeetrine grillmaja mahutab lahedalt istuma kuni 10 inimest ning 9,5 ruutmeetrine kuni 14 inimest.
Grilli komplekti kuuluvad graniidist laud, metalljalg, tulekolle, tuhasahtel, korsten ja laua kohal üles-alla reguleeritav tõmbekubu. Grill-laud on valmistatud 20mm paksusest poleeritud graniitplaadist, mida on lihtne puhastada ja mis tagab grillile tõeliselt luksusliku välimuse. Korsten ja teised metallosad on viimistletud pulbervärviga, mis muudab pinnad eriti vastupidavaks välistele teguritele.

Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad majade püsimise pikkade aastate vältel ja tagavad teile hubased suveõhtud.

 

Meeldivat koostööd soovides

Divero Ehitus OÜ